15 - 05 (099) - 099 - 15 - 05

Звернення №1761

3) Житлова політика: Відсутність світла на сходинках в під'їзді
вулиця Дніпровська (Дніпропетровська) 2, Краматорськ (Донецька)
Звернення отримано:
13.01.2021 17:53
Звернення передано
на виконання:
13.01.2021 17:54
Звернення закрито:
13.01.2021 19:25

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 січня 2021 о 17:53.

2  

Звернення передано на виконання в ТОВ «Управляюча Компанія Ладіс» 13 січня 2021 о 17:54.

3  

Звернення отримано виконавцем 13 січня 2021 о 19:20.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 13 січня 2021 о 19:25. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 13 січня 2021 о 19:25.